Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн поворотний BSM для телевізора на стіну 14-42" 117B VESA 200x200
Поворотний кронштейн для телевізора на стіну 14-42" HDL-117B ідеально підійде для LED і LCD телевізорів діагоналлю від 14 до 42 дюймів і вагою до 35 кг.
Дуже зручно та швидко монтується. Корпус кріплення виготовлений із міцної сталі. Залежно від габаритів приміщення, де буде встановлений ТВ, можна регулювати відстань між телевізором і стінкою, на якій здійснюватиметься кріплення.
Характеристики:
Діагональ екрана: 14-42 дюйми;
VESA до 200x200мм;
Максимальна вага телевізора: 35 кг;
Регулювання екрана за вертикаллю: +/-15°;
Відстань від стіни: 80-390 мм
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм |
| Артикул | 5464 |
| Вид кронштейна | Поворотний |
| Максимальне навантаження | 35 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Відстань до стіни | 390 |
| Сумісність (діагональ) | 14-42 |
- Ціна: 395,20 ₴






