Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне кріплення для телевізора (кронштейн) V-70 32-70"
Настінне кріплення 32-70 V-70 дасть змогу встановити телевізор із діагоналлю від 32" до 70 дюймів у найзручнішому для вас положенні. За допомогою настінного кронштейна ви не тільки заощадите місце в кімнаті, а й додасте особливий стиль інтер'єру.
Ця модель виготовлена з високоміцної сталі.
Характеристики:
- Тип: Кріплення для телевізора;
- Тип: Настінне;
- Матеріал: Сталь;
- Максимальне навантаження: 40 кг;
- Підходить для діагоналі: 32-70 дюйма;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Призначення: Для ТВ, плазми;
- Колір: Чорний.
Комплектація:
- Кріплення для телевізора;
- Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3_01087 |
| Вид кронштейна | Фіксований |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Сумісність (діагональ) | 32-70 |
| ТЕГИ | Універсальні |
- Ціна: 635 ₴




