-25%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільне кріплення для телевізора V-STAR D702 32-75"
Універсальна підставка для телевізорів на стіл від 32 до 75". Коли рідна підставка від ТВ втратилася, а є потреба поставити телевізор на тумбочку або стіл, зможе виручити універсальний кронштейн V-STAR D702. Все, що потрібно зробити — прикріпити 2 ніжки до отворів VESA на задній панелі телевізора. Максимальні розміри VESA по вертикалі 600 мм. Кронштейн витримає будь-який телевізор вагою до 50 кг.
Характеристики:
- Тип: кріплення для телевізора (кронштейн);
- Встановлення телевізора: настільне;
- Сумісні розміри екранів: 32-75";
- Максимальне навантаження: 50 кг;
- Кріплення VESA: 300х300, 400x400, 600x400, 500x500, 600x500, 600x600 мм;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Матеріал: сталь;
- Колір: чорний.
Комплектація
- Кронштейн;
- Набір болтів і гайок;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 600x600 мм |
| Артикул | 3_01759 |
| Вид | Кронштейни |
| Вид кронштейна | Фіксований |
| Діагональ екрану | 32", 34", 40", 42", 43", 49", 50", 55", 64.5", 65", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5", 42.5", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 51", 52", 53", 54.6", 56", 58", 59", 60", 61", 63", 64", 70", 74.5", 75" " |
| Категорія | Кронштейни |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 50 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 75" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Регулювання | Без регулювання |
| Сумісність (діагональ) | 32", 34", 40", 42", 43", 49", 50", 55", 64.5", 65", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5", 42.5", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 51", 52", 53", 54.6", 56", 58", 59", 60", 61", 63", 64", 70", 74.5", 75" |
| Стандарт кріплення (VESA) | 300х300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 500x500 мм, 600x500 мм, 600x600 мм |
- Ціна: 872 ₴



