Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільне кріплення для телевізора V-STAR D701 14-42"
Універсальна підставка для телевізорів на стіл від 14 до 42". Коли рідна підставка від ТВ втратилася, а є потреба поставити телевізор на тумбочку або стіл, зможе виручити універсальний кронштейн V-STAR D701. Все, що потрібно зробити — прикріпити 2 ніжки до отворів VESA на задній панелі телевізора. Максимальні розміри VESA по вертикалі 300 мм. Кронштейн витримає будь-який телевізор вагою до 25 кг.
Характеристики:
- Тип: кріплення для телевізора (кронштейн);
- Встановлення телевізора: настільна;
- Сумісні розміри екранів: 14-42";
- Максимальне навантаження: 25 кг;
- Кріплення VESA: 75х75, 100х100, 200х100, 200х200, 300х300 мм;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Матеріал: сталь;
- Колір: чорний.
Комплектація
- Кронштейн;
- Набір болтів і гайок;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм |
| Артикул | 3_01758 |
| Вид | Кронштейни |
| Вид кронштейна | Фіксований |
| Діагональ екрану | 24", 27", 32", 34", 40", 42", 14", 15", 15.4", 15.6", 16", 17", 18", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 25", 26", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5" " |
| Категорія | Кронштейни |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 25 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Регулювання | Без регулювання |
| Сумісність (діагональ) | 24", 27", 32", 34", 40", 42", 14", 15", 15.4", 15.6", 16", 17", 18", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 25", 26", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5" |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм |
- Ціна: 733 ₴






