Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне кріплення для телевізора HT-001 15-42"
Кріплення настінне 15-42" HT-001 є сучасним спеціальним кріпленням для ТВ, завдяки якому можна максимально безпечно та надійно закріпити телевізор на стіні. Ця модель виготовлена зі сталі, дуже якісна та міцна.
Підходить практично під усі сучасні моделі телевізорів. Особливістю є його похилий механізм; який навіть після завершення монтажу дає можливість змінити кут нахилу для найбільш комфортного перегляду фільмів.
Характеристики:
- Тип: Кріплення для телевізора;
- Тип: Настінне;
- Матеріал: Сталь;
- Максимальне навантаження: 40 кг;
- Підходить для діагоналі: 15-42 дюйми;
- VESA кріплення: 50х50/75х75/100х100/200х100/200х200;
- Кут нахилу: -5° ~ +15°;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Призначення: Для ТВ, плазми;
- Колір: Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Форма кронштейна | П-подібна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x100 мм |
| Артикул | 3_01095 |
| Вид | Кронштейни |
| Вид кронштейна | Похилий |
| Діагональ екрану | 24", 27", 32", 34", 40", 42", 15", 15.4", 15.6", 16", 17", 18", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 25", 26", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5" " |
| Категорія | Кронштейни |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 40 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Регулювання | Нахил |
| Сумісність (діагональ) | 24", 27", 32", 34", 40", 42", 15", 15.4", 15.6", 16", 17", 18", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 25", 26", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5" |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 75x75 мм, 50x50 мм |
| Кут нахилу | 20 |
- Ціна: 471 ₴


