Настінне кріплення для телевізора V-1 14-42"
Настінний кріплення для ТВ із діагоналлю 14-42 — це незамінне пристосування для всіх тих, у кого немає можливості встановити плазму на стіл або будь-яку іншу поверхню. Цей кронштейн вирізняється своєю надійністю, водночас з його допомогою можна зафіксувати телевізори, діагональ яких досягає аж до 42 дюймів.
Для виробництва настінного кріплення для ТВ із діагоналлю 14-42 використовується сталь високої якості. Це дає змогу бути впевненим у надійності кронштейна. Металева конструкція здатна витримувати досить великі конструкції (аж до 26 кг), водночас ви можете не побоюватися падіння телевізора. Модель вельми універсальна, з її допомогою можна зафіксувати телевізори, діагональ яких сягає від 14 до 42 дюймів. Водночас встановлення кронштейна вирізняється своєю простотою. Всі необхідні болти та кріпильні елементи входять до комплекту, тож не потрібно нічого купувати окремо.
Настінний кріплення для ТВ із діагоналлю 14-42 — простий, функціональний і недорогий пристрій. Воно стане гарним рішенням для всіх тих, хто хоче встановити свою плазму прямо на стіну.
Характеристики:
- Тип: кріплення для телевізора (кронштейн);
- Максимальне навантаження: 26 кг;
- Матеріал: сталь;
- Сумісні розміри екранів: 14-42";
- Кріплення VESA: від 75*75 до 200*200;
- Розмір рамки на стіну: 28,5*18,5 см;
- Вага: 360 г;
- Колір: чорний.
Комплектація
- Кронштейн для телевізора на стіну;
- Кріплення для монтажу;
- Набір дюбелів, болтів, ключів і гайок;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Форма кронштейна | П-подібна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм |
| Артикул | 3_01091 |
| Вид | Кронштейни |
| Вид кронштейна | Фіксований |
| Діагональ екрану | 24", 27", 32", 34", 40", 42", 14", 15", 15.4", 15.6", 16", 17", 18", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 25", 26", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5" " |
| Категорія | Кронштейни |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 26 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Регулювання | Без регулювання |
| Сумісність (діагональ) | 24", 27", 32", 34", 40", 42", 14", 15", 15.4", 15.6", 16", 17", 18", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 25", 26", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5" |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм, 75x75 мм |
- Ціна: 327 ₴





