Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн для телевізора від 14 до 42 дюйма
Кронштейн для кріплення телевізора на стіну 14"-42" дає змогу встановити РК-телевізор/монітор із діагоналлю від 14" до 42 дюймів у зручному для вас положенні. Установлення LCD телевізора на стіну за допомогою настінного тримача дасть змогу не тільки заощадити місце в кімнаті, але й додасть особливого стилю інтер'єру.
Кронштейн для 14"-42" ідеально підходить для LED і LCD-телевізорів. Дуже зручно та швидко монтується. Підходить для 14"-42" дюймового екрана.
Комплектація
Кронштейн для телевізора;
Кріплення для монтажу;
Набір дюбелів, болтів, ключів і гайок;
Ілюстрований посібник англійською мовою;
Картонне паковання.
Характеристики:
Стан — Нове
Колір чорний
Тип призначення — Кронштейн для телевізора від 14 до 42 дюйма
Спосіб встановлення — Настінний
Матеріал кронштейна — Сталь
Привод — Ручний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VI |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Привід | Ручний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 5494 |
| Вид кронштейна | Фіксований |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Сумісність (діагональ) | 14-42 |
| Тип призначення | Кронштейн для телевізора від 14 до 42 дюйма |
- Ціна: 200,20 ₴


