Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадо К-235 — міцне виносне кріплення, поєднує в собі елегантний дизайн і надійність.
Кронштейн дає змогу без спеціального інструмента змінювати положення телевізора:
повертати (для ідеального розміщення екрана),
нахиляти (для вибору оптимального кута перегляду),
регулювати за горизонтом (дає усунути перекіс телевізора),
рухати екран у різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи чудові можливості для налаштування кута перегляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200х200 мм |
| Артикул | -235 |
| Вид кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| гарантія | 12 мес. |
| Відстань від стіни | 60 — 405 мм |
| Сумісність | 24" - 42" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +12/-12° |
| Кут повороту | + 70/- 70° |
- Ціна: 1 500 ₴



