Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне кріплення DIGITAL DRE-27 дає змогу закріпити на стіні LCD-панель діагоналлю 23"-42", вагою до 40 кг. Відступ від стіни: 22 мм. Всі кронштейни марки DIGITAL зроблені з урахуванням сучасних технологій виробництва. Це дає змогу компанії випускати якісні та високоміцні кронштейни, на які дається довічна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм |
| Артикул | 74144 |
| Категорія | Кронштейни |
| Розміри | 211 x 205 мм |
| Сумісність (діагональ) | 23 - 42 |
- Ціна: 210 ₴


