Дитячі дротові навушники Picun Q5 з мікрофоном
Дитячі дротові навушники Picun Q5 стануть чудовою розвагою для дітей і економією часу для батьків! Гнучкі, міцні та безпечні, вони зможуть легко зайняти непосидючу дитину для прослуховування улюбленої музики, захопливих аудіокниг і цікавих аудіокарток. А вбудований мікрофон дасть змогу дитині спілкуватися з вами та друзями!
Допустимий верхній поріг гучності для дітей за вимогами Всесвітньої організації охорони здоров'я не має перевищувати 93 +/-3 дБ, дитячі навушники Picun Q5 відповідають цій вимозі. Гіпоалергенні антибактеріальні матеріали не викликають алергічних реакцій і не подразнюють ніжну шкіру дітей. Навушники підходять для дітей віком від 3 років і мають регульоване наголов'я з урахуванням дитячої анатомії. Конструкція навушників легка та м'яка.
Навушники гнучкі та знову набувають первісної форми після скручування та інших маніпуляцій. Для контролю відтворення музики не потрібно діставати смартфон, досить скористатися кнопками на пристрої — вмикання/вимикання, відтворення та паузи.
Щодо безпосереднього під'єднання, то реалізовані два варіанти — це може бути класичний дротовий інтерфейс mini-Jack (3.5 мм) або бездротовий енергоефективний Bluetooth v 5.0.
Особливості:
- Якісне звучання музики та басів;
- Ефект об'ємного звучання;
- Сумісність із ПК/Консолі (PS3, PS4, XBOX ONE, XBOX 360)/Смартфон;
- Ергономічний дизайн зі зручними та регульованими амбушурами;
- М'яка підкладка на наголов'я;
- Якісна звукоізоляція.
Характеристики:
- Під'єднання: Дротові;
- Тип підключення: Кабель;
- Частотна характеристика: 20 - 22000 Гц;
- Чутливість динаміків: 93 дБ ± 3 дБ;
- Розмір динаміка: 30 мм (NdFeB super bass subwoofer);
- Імпеданс динаміків: 32 Ом (Ω) ±15% за 1 кГц;
- Тип мікрофона: всеспрямований;
- Чутливість мікрофона: -42 ± 3 дБ за 1 кГц;
- Довжина кабелю: 1.5 метра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Picun |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Накладні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Призначення | Для дітей |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функція плеєра | Так |
| Чашки | Круглі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3_04794 |
| Діапазон частот навушників | 20 Гц — 20 000 Гц |
| Довжина шнура, м | 1.5 |
| Додаткові можливості | Bluetooth 10 м |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Інтерфейс проводового підключення | 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм) |
| Конструкція мікрофону | Вбудований в корпус навушників |
| Матеріал амбушюр | Екошкіра |
| Особливості | Android-сумісність, Apple-сумісність, Playstation-сумісність, Xbox-сумісність, Басові |
| Тип кріплення | З оголовьем |
| Тип призначення | Наушники |
| Тип навушників | Накладні |
| Форма штекера | Прямий |
| Функції і можливості | Регулятор гучності, Функція плеєра |
| Колір | Рожевий, Зелений |
- Ціна: 1 005 ₴



