Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
Швидке нагрівання (РTC-елемент)
Максимальне нагрівання до 200 °C
Робоча поверхня з хромованим покриттям 125 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Немає |
| Артикул | FA-5671 |
| Обертовий шнур | Да |
| Вибір температури нагріву | Немає |
| гарантія | 12 мес. |
| Іонізація | Немає |
| Матеріал покриття | неіржавка сталь |
| Потужність | 25 Вт |
| Петля для підвішування | Да |
| Робоча температура | 200 °C |
| Тип | плойка |
| Колір | Бірюзовий |
- Ціна: 379 ₴







