Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Танк на радіокеруванні Таїк, акумулятор 3.7 V, стріляє орбізами, підсвітка. White (156867)
Науковий прогрес не стоїть на місці й ось уже на полі бою виходить футуристична турель, якою можна виробляти постріли абсолютно дистанційно й без жодної небезпеки!
Така цікава іграшка сподобається будь-якому поціновувачу радіокерованих іграшок, адже завдяки системі з чотирьох рухомих гусей з автономним керуванням танк може робити не тільки різноманітні трюки, а й пересуватися складними маршрутами, не втрачаючи швидкості та маневреність.
Також іграшка стріляє орбізами та підсвічується, і вміє виконувати фантастичні кульбіти під динамічну музику.
Особливості:
- розміри: 27 х 18 х 21.5 см;
- іграшка зроблена у формі футристичного всюдихода;
- танк працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його підзаряджання входить до набору;
- танк підсвічується й програє аудіоефекти роботи двигуна, а також відтворює кілька динамічних мелодій;
- іграшка має режим демонстрації рухів;
- танк стріляє орбізами, які разом із пляшечкою для зручного їх насипання входять до набору;
- пульт керування працює від двох батарейок типу «АА» (не входять до набору).
Характеристики:
- Тип: Військова техніка на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 3 років
- Колір: Білий
- Керування: Радіокерування
- Розмір: 27 х 18 х 21,5 см
- Розмір упаковки: 35 х 20 х 28 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 156867 |
| Вік | Від 3 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Хлопчик, дівчинка |
| Розмір | 27 х 18 х 21,5 см |
| Розмір паковання, см | 35 х 20 х 28 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Військова техніка на радіокеруванні |
| Тип харчування | Акумулятор 3,7V, 2 батарейок типу «АА» |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | white |
- Ціна: 2 311 ₴



