Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина на радіокеруванні Leopard King, 4.8 V, пульт 2.4 G, всюдихід. Red (129839)
Здійснить велику мрію кожного хлопчика разом із сучасним всюдиходом!
Цей футуристичний красеня здатний подолати будь-які перешкоди на своєму шляху, незалежно від того, де він проходить: на кам'янистій дорозі або піску!
Особливості:
- іграшковий автомобіль має сучасний і дуже оригінальний дизайн;
- пульт керування 2,4 G працює від двох батарей типу «АА» (до комплекту не входять);
- машинка функціонує від акумулятора 4,8 V;
- машинка змінює положення коліс: підіймається й опускається;
- здатна долати будь-які перешкоди на своєму шляху;
- рух уперед/назад, рух ліворуч/вправо;
- обертається на 360 градусів.
Комплектація
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- кабель для зарядки.
Характеристики:
- Тип: Машинка на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 6 років
- Колір: Червоний
- Керування: Радіокерування
- Розмір: 32,5 х 18 х 9 см
- Розмір упаковки: 41 х 32 х 10 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 129839 |
| Вік | від 6 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Хлопчик, дівчинка |
| Розмір | 41 х 32 х 10 см |
| Розмір паковання, см | 32,5 х 18 х 9 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Машини |
| Тип харчування | Акумулятор 4,8 V, 2 батарейок типу АА |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | Red |
- Ціна: 1 665 ₴



