-10%


Машина на радіокеруванні Stunt Car Torsion gesture control 33 х 18 х 9 см Blue (123130)
2 061 ₴
1 855 ₴
- В наявності
- Код: 123130
+380 (97) 810-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина Stunt Car на радіокеруванні Torsion gesture control, роликові колеса, 2 способи керування, керування жестами. Blue (123130)
Ми готові дивувати Вас дедалі більше. Сучасна модель радіокерованої іграшки в неймовірному виконанні і з дивовижними функціями припаде до смаку навіть дорослим. Потужна модель має низку цікавих особливостей, серед яких оригінальний спосіб керування, фантастичні трюки та космічний дизайн.
Особливості:
- іграшковий автомобіль керується за допомогою оригінального пульта у формі спортивної машинки;
- пульт 2,4G працює від двох батарей типу "ААА" (не додаються);
- пульт кріпиться на руку за допомогою спеціального гнучкого браслета, що підлаштовується під об'єм зап'ястя;
- машинка працює від акумулятора 3,7 V;
- обладнана яскравою підсвіткою напівпрозорих коліс і локатора;
- відтворює звукові ефекти сигналізації, заведеного двигуна та розгону;
- роликова конструкція коліс дає змогу іграшці рухатися в усіх напрямках;
- 2 способи керування: кнопками та сенсорним керуванням;
- машинка змінює положення коліс: підіймається й опускається;
- рух уперед/зворотно, убік, крутіння на місці, рух ліворуч/вправо;
- є режим демонстрації.
Комплектація
- машинка;
- пульт керування з браслетом;
- акумулятор;
- кабель для зарядки.
Характеристики:
- Тип: Машинка на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 6 років
- Колір: Блакитний
- Керування: Радіокерування
- Розмір упаковки: 41 х 11 х 32 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 123130 |
| Вік | від 6 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Хлопчик, дівчинка |
| Розмір іграшки | 33 х 18 х 9 см |
| Розмір паковання, см | 41 х 11 х 32 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Машини |
| Тип харчування | Аккумулятор 3.7V |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Паковання засобу | Коробка |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 1 855 ₴

