Собачка на радіокеруванні "Smart dog", 18 функцій, світло, звук. White (92971)
Смарт-улюбленець далматинець — це футуристична іграшка, яка повною мірою розкриває уяву дитини.
Проста й елегантна конструкція відповідає всім сучасним стандартам краси.
Миле цуценя таке рухоме, що його зовсім не хочеться випускати з рук.
Кожна деталь виготовлена з первинної пластмаси та зафіксована надійними металевими кріпленнями.
За допомогою пульта керування механічний друг перетворюється на живого супутника у всіх пригодах, що очікують дитину вдома та у дворі.
Багатофункціональний улюбленець має безліч різних функцій, що реалістично імітують поведінку собак.
Особливості:
- керування: вперед, назад, вліво, вправо;
- махає головою;
- видає звуки та їде вперед;
- гавкає і від'їжджає назад;
- перебирає задні лапи;
- лягає;
- їздить на вигнутих лапах;
- видає звуки подиву;
- сідає;
- нахиляється;
- винюхує;
- виконує команду "Зудріть";
- питає;
- капає задніми лапами;
- функція демонстрації.
Комплектація
- улюбленець;
- пульт керування;
- USB зарядний пристрій для улюбленця;
- інструкція.
Пульт працює від 2 батарейок типу «АА» — не входять до комплекту.
Характеристики:
- Тип: Тварини на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 3 років
- Колір: Білий
- Керування: Радіокерування
- Живлення: акумуляторна батарея 3,7 V (у комплекті).
- Живлення пульта: 2 батарейки «АА» (не входять до комплекту)
- Камера: немає
- Розмір: 29 х 18.8 х 18 см
- Розмір упаковки: 38.5 х 19 х 29.5 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Cow |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 92971 |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 18.5 см |
| гарантія | 14 днів |
| Довжина | 29 см |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Живлення | Акумулятора 3,7 V |
| Стать | Дівчинка, хлопчик |
| Розміри паковання | 38.5 х 19 х 29.5 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Тварини |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 2 370 ₴



