Машина на радіокеруванні 3 типи керування, сенсорна, аналогова, акумулятор 7.4 V, підсвітка, музика. Gray (104147)
Інноваційний трюковий всюдихід Ai Follow Stlint UD — це сучасна радіокерована модель, що містить у свої функції кілька типів керування.
Всюдихід зроблений у футуристичному дизайні машини майбутнього, білий корпус із малюнками елементів запчастин лаконічно перегукується з назвою машини "OS", а прозорий корпус коліс
світні синім кольори доповнені роликами в бірюзовому стилі.
Машинка виготовлена з первинної пластмаси, що витримує фізичні ушкодження та зберігає привабливий зовнішній вигляд довгі роки.
Керування:
1. Сенсор.
2. Аналогове керування.
3. Собача ходьба.
Пульт керування обладнаний такими кнопками:
- увімкнення та вимкнення пульта;
- аналоговий джойстик для руху: вперед/назад/повернення за годинниковою стрілкою та проти годинникової;
- кнопка "окей" змінює положення корпусу;
- верхня стрілка — режим собаки, що гуляє;
- нижня стрілка — режим траєкторії працює під час затискання кнопки (описає круг і вісімку);
- права стрілка — рух вправо;
- ліва стрілка — рух ліворуч;
- блакитна кнопка на корпусі — активує сенсорне керування.
- підсвічування коліс;
- музика.
Комплектація
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор 7.4V;
- USB-заряджання для акумулятора;
- інструкція.
Пульт керування працює від 2 батарейок типу "АА" — не додаються.
Характеристики:
- Тип: Автомобілі
- Тип керування: Радіокерування
- Живлення: акумулятор 7,4V, 2 АА
- Розмір упаковки: 41 х 10 х 32 см
- Розміри: 32 х 17 х 10 см
- Колір: Сірий
- Стать дитини: Хлопчик
- Комплектація: USB-кабель для заряджання акумулятора, пульт керування, машинка
- Вік: Від 6 років
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 104147 |
| Вік | Від 6 років |
| Висота | 9 см |
| гарантія | 14 днів |
| Довжина | 32 см |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Комплектація | машинка; пульт керування; акумулятор 7.4V; USB-заряджання для акумулятора; інструкція. |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Акумулятора 7,4 V |
| Стать | Хлопчик |
| Розміри паковання | 41 х 10 х 32 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Автомобілі |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 2 185 ₴



