Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина на радіокеруванні "TK Union Group", військова техніка, звук, стрільба, акум. 3,7V, пульт 2,4GHz. Yellow (133460)
Іграшковий високомобільний ракетний комплекс від TK Group стане перлиною колекції військової техніки дитини!
Спецтехніка являє собою деталізовану модель реактивної системи залпового вогню, має максимально наближений до оригіналу дизайн і пофарбована в маскувальний колір, а кнопки на пульті.
керування дають змогу відрегулювати напрямок і вибрати траєкторію запуску ракет.
Особливості:
- габаритні розміри машини: 28х10х19 см;
- підсвічування маячків;
- рухоме пускове встановлення (ліворуч/праворуч, вгору/вниз);
- запуск ракет здійснюється за допомогою пульта керування або кнопки, розташованої на верхівці ракетного комплексу;
- стріляє снарядами;
- рух уперед/зворотно, зліва/праворуч;
- гумові колеса;
- режим демонстрації;
- тип живлення — акумулятор 3,7 V;
- пульт дистанційного керування 2,4 GHz працює від 2 батарейок типу "АА" (не додаються);
- чудова деталізація;
- Кабель USB у комплекті.
Характеристики:
- Тип: Військова техніка
- Стать: Хлопчик
- Вік: Від 6 років
- Колір: Жовтий
- Керування: Радіокерування
- Живлення: акумулятор 3,7 V;
- Живлення пульта: 2 батарейки "АА" (не входять до комплекту)
- Частота: 2,4 GHz
- Розмір: 28 х 10 х 19 см
- Розмір упаковки: 39 х 14 х 19 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 133460 |
| Вік | Від 6 років |
| Висота | 19 см |
| гарантія | 14 днів |
| Довжина | 28 см |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Комплектація | машина; пульт керування; акумулятор 3.7V; USB-кабель для заряджання. |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | акумулятор 3,7V, 2 АА |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розміри | 39 х 14 х 19 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Військова техніка |
| Тип управління | Радіокерування |
| Колір | Жовтий |
| Частоти | 2,4 GHz |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 1 592 ₴



