Екскаватор на радіокеруванні акумулятор 3.7V, підсвітка, звук. Yellow (104637)
Екскаватор на радіокеруванні — це чудова іграшка для кожного хлопчика, який закоханий у землеройні машини спеціального призначення й готовий на дні на проліт влаштовувати рольові сюжети будівельної бригади.
Модель виготовлена з первинної пластмаси з високою деталізацією кожної деталі, де кожен відлитий елемент демонструє основні конструкційні особливості спецтехніки.
Навісне обладнання обладнане якісною стрілою й металопластиковим ковшем із заокругленими зубцями для повної безпеки.
Екскаватор зроблений у поєднанні жовтогарячого, чорного та сірого кольору, щоб модель з першого погляду привертала малюків у гру своєю реалістичністю.
Ефекти моделі:
- підсвічування синім кольором кабіни;
- підсвічування платформи червоним і синім кольором;
- реалістичні звуки екскаватора.
Керування:
- вперед назад;
- ліворуч/праворуч;
- робота екскаватора на себе;
- робота екскаватора від себе.
Комплектація
- экскаватор;
- пульт керування;
- аккумулятор 3.7V;
- USB-заряджання для акумулятора.
Пульт керування працює від 2 батарейок типу "АА" — не додаються.
Характеристики:
- Тип: Спецтехніка на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик
- Вік: Від 5 років
- Колір: Жовтий
- Керування: Радіокерування
- Живлення: акумуляторна батарея 3,7 V (у комплекті).
- Живлення пульта: 2 батарейки "АА" (не входять до комплекту)
- Камера: немає
- Розмір моделі: 28 х 12 х 15 см
- Розмір упаковки: 43 х 15 х 20 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 104637 |
| Вік | Від 5 років |
| Висота | 15 см |
| гарантія | 14 днів |
| Довжина | 28 см |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Комплектація | екскаватор; пульт керування; акумулятор 3.7V; USB-заряджання для акумулятора. |
| Матеріал | Металопластик |
| Живлення | Акумулятора 3,7 V |
| Стать | Хлопчик |
| Розміри паковання | 43 х 15 х 20 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Спецтехніка |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 1 133 ₴



