Екскаватор на радіокеруванні акумулятор 3.7V, підсвітка, звук. Yellow (104636)
Радіокерована модель занурить Вашу дитину у світ будівництва, розкопок і ефектного зношування, який повсякденно відбувається на всіх будмайданчиках!
Екскаватор Builders — це сучасна модель, що має частоту керування 2.4 GHz, повне керування і світлові та звукові ефекти, що створюють приємну атмосферу для повсякденних ігор.
Модель виготовлена з первинної пластмаси з величезною кількістю вилитих елементів, що підкреслюють основні конструкційні особливостіземлої машини.
Екскаватор виготовлений на гусеничному ходу, з рухомим навісним обладнанням, виготовленим із металопластику.
Ефекти моделі:
- підсвічування корпусу червоним кольором;
- підсвітка кабіни водія синім кольором;
- відтворює звуки роботи двигуна та роботи ковша.
Керування:
- вперед назад;
- ліворуч/праворуч;
- робота екскаватора на себе;
- робота екскаватора від себе.
Комплектація
- экскаватор;
- пульт керування;
- аккумулятор 3.7V;
- USB-заряджання для акумулятора.
Пульт керування працює від 2 батарейок типу "АА" — не додаються.
Характеристики:
- Тип: Екскаватори
- Стать: Хлопчик
- Вік: Від 5 років
- Колір: Жовтий
- Керування: Радіокерування
- Живлення: акумуляторна батарея 3,7 V (у комплекті).
- Живлення пульта: 2 батарейки "АА" (не входять до комплекту)
- Частота: 2.4 GHz
- Розмір упаковки: 43 х 16 х 19 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 104636 |
| Вік | Від 5 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Комплектація | екскаватор; пульт керування; акумулятор 3.7V; USB-заряджання для акумулятора. |
| Матеріал | Металопластик |
| Живлення | Акумулятора 3,7 V |
| Стать | Хлопчик |
| Розміри паковання | 43 х 16 х 19 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Ексковатор |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | Жовтий |
| Частоти | 2.4 GHz |
- Ціна: 1 133 ₴



