Багі на радіокеруванні "Stunt Car" (CV8818-83A) на радіокеруванні (світиться, музична, керування від руки)
Революційна, хітова машинка на радіації представлена в сучасному, неповторному дизайні стилізованого під багі.
Ця машинка — це справжній всюдихід з оригінальною стилізацією, який подолає всі перешкоди.
Особливості:
- У комплекті 2 пульти, тому керувати можна як із класичного пульта д/у, так і зі спеціального наручного браслета!
- Два режими підвішування: верхній і нижній
- Повний привод
- У нижньому режимі може їздити ввіх ногами
- Переміщається боком вліво та вправо, без повороту коліс
Улюблена гра хлопчиків — захопливі перегони на великій швидкості. Стане дуже крутим подарунком для кожного хлопчика.
Крім яскравої, крутої й оригінальної зовнішності ця модель обладнана чотирма величезними колесами з діаметром 10 см.
Радіокеровані машинки з дитинства привчає дитину до контролю швидкості, виховує в ній уважність і розвиває реакцію. У такому разі іграшки слугують як тренажер і приносять радість.
Іграшки на радіокеруванні дуже корисні для розвитку дитини, так , як прекрасно виробляють орієнтацію в просторі, підвищують реакцію, розвивають координацію рухів і кругозір.
Характеристики:
- Тип: Машини на радіокеруванні
- Вік: 6+
- Стать: для хлопчиків
- Колір: червоний
- Елементи живлення: 7.4 В, 1200 mAh
- Радіус дії: до 40 м
- Час роботи: 35 хв
- Матеріал: пластик
- Габарити: 41 (34) x 25 x 10 (15) см (два режими підвіски)
- Діаметр коліс: 10 см
- Розмір упаковки: 30 х 17 х 15 см
- Паковання: фірмове барвисте
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | CV8818-83A |
| Вид | Машини на радіокеруванні |
| Вік | 6+ |
| Час роботи | 35 хв |
| Габарити, см | 41 (34) x 25 x 10 (15) см (два режими підвіски) |
| гарантія | 14 днів |
| Додатково | З пультом ДК |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Радіус дії | до 40 м |
| Тип | Всюдиходи |
| Тип управління | Радіокерування |
| Колір | Червоний |
| Частоти | 2.4 GHz |
| Елементи живлення | 7.4 В, 1200 mAh |
- Ціна: 2 826 ₴





