Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | id115375 |
| Висота | 65 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP44 |
| Колір плафона | Матовий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна потужність лампи | 28 Вт |
| Матеріал плафона | Скло |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | G9 |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 2 805 ₴


