Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | id153193 |
| Висота | 600 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 205 мм |
| Захист | IP44 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна потужність лампи | 15 Вт |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | G9 |
- Ціна: 7 395 ₴


