Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Pol304360 |
| Висота | 183 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір плафона | Білий/Срібний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна потужність лампи | 6,5 Вт |
| Матеріал плафона | Метал/Пластик |
| Потужність лампи | 6,5 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 1 342 ₴


