Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Nor2218171003 |
| Висота | 190 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Максимальна потужність лампи | 25 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Тип цоколя | GU10 |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 2 087 ₴


