Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Nor2218221009 |
| Висота | 235 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Максимальна потужність лампи | 35 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Тип цоколя | GU10 |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 2 435 ₴


