Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Nor2118211008 |
| Висота | 216 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 106 мм |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Бежевий |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
- Ціна: 2 901 ₴


