Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newgarden |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LUMRCK070INOUTNW |
| Висота | 700 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Бежевий |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальна потужність лампи | 25 Вт |
| Матеріал основи | Дерево |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 9 173 ₴


