Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newgarden |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LUMFT160OFNW |
| Висота | 1600 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 190 мм |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальна потужність лампи | 20 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Тип цоколя | G13 |
- Ціна: 10 401 ₴


