Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newgarden |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LUMBL030FTNW |
| Висота | 270 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 300 мм |
| Захист | IP68 |
| Колір основи | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Максимальна потужність лампи | 1 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
- Ціна: 4 426 ₴


