Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | Nova826423 |
| Висота | 220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір плафона | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Греція |
| Максимальна потужність лампи | 8 Вт |
| Матеріал плафона | Метал/Скло |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
- Ціна: 5 985 ₴


