Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Pol300676 |
| Висота | 210 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір плафона | Прозорий/Срібний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна потужність лампи | 3,6 Вт |
| Матеріал плафона | Пластик/Метал |
| Потужність лампи | 3,6 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
- Ціна: 966 ₴


