Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polux |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Pol315663 |
| Висота | 90 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP44 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна потужність лампи | 6,5 Вт |
| Матеріал плафона | Метал |
| Потужність лампи | 6,5 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 1 812 ₴


