Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | Nova819503 |
| Висота | 500 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір плафона | Білий/Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Греція |
| Максимальна потужність лампи | 7 Вт |
| Матеріал плафона | Пластик/Метал |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 8 424 ₴


