Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AZ2201 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір плафона | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна потужність лампи | 6 Вт |
| Матеріал плафона | Метал |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 3 443 ₴


