Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redo |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | REDO9559 |
| Висота | 138 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP20 |
| Колір основи | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Максимальна потужність лампи | 7 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 113 мм |
- Ціна: 4 610 ₴


