Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Now8177 |
| Висота | 470 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Графіт |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна потужність лампи | 2,2 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Потужність лампи | 2.2 Вт |
| Стиль | Неокласика |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 6 910 ₴


