Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | id032832 |
| Висота | 135 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 120 мм |
| Захист | IP54 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна потужність лампи | 20 Вт |
| Матеріал плафона | Скло |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | GU10 |
- Ціна: 2 907 ₴


