Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | id255682 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 140 мм |
| Захист | IP67 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна потужність лампи | 12 Вт |
| Матеріал плафона | Скло |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
- Ціна: 5 406 ₴


