Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redo |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | REDO9498 |
| Висота | 283 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP44 |
| Колір основи | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Максимальна потужність лампи | 42 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона | Скло |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 2 547 ₴


