Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | REDO9041 |
| Висота | 280 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP65 |
| Колір основи | Сірий |
| Колір плафона | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Максимальна потужність лампи | 7 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона | Метал |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 4 696 ₴


