Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | id120218 |
| Висота | 350 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 73 мм |
| Захист | IP66 |
| Колір основи | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна потужність лампи | 3,5 Вт |
| Матеріал основи | Смола |
| Потужність лампи | 3.5 Вт |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | GU10 |
| Ширина | 127 мм |
- Ціна: 4 182 ₴


