Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redo |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | REDO9576 |
| Висота | 825 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 200 мм |
| Захист | IP20 |
| Колір основи | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Максимальна потужність лампи | 42 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона | Скло |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
- Ціна: 10 801 ₴


