Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | REDO90150 |
| Висота | 800 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 107 мм |
| Захист | IP65 |
| Колір основи | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Максимальна потужність лампи | 9 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
- Ціна: 8 048 ₴


