Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | REDO90125 |
| Висота | 800 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Максимальна потужність лампи | 13 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 9 076 ₴


