Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | id096728 |
| Висота | 230 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP66 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна потужність лампи | 23 Вт |
| Матеріал основи | Смола |
| Потужність лампи | 23 Вт |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 1 326 ₴


