Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | id101552 |
| Висота | 350 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | IP44 |
| Колір основи | Прозорий/Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал плафона | Метилметакрилат |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Стиль | Класика |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 1 479 ₴


