Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Nor96439934 |
| Висота | 136 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 95 мм |
| Захист | IP67 |
| Колір основи | Хром |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Максимальна потужність лампи | 5 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона | Скло |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Тип цоколя | GU10 |
- Ціна: 6 346 ₴


