Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AZ2183 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 80 мм |
| Захист | IP54 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна потужність лампи | 3 Вт |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
- Ціна: 1 958 ₴


