Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний освітлювальний прилад зроблений із якісних матеріалів. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Колір плафона | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Nor2218105023 |
| Висота | 303 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 280 мм |
| Захист | IP54 |
| Колір основи | Зелений |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Максимальна потужність лампи | 3 Вт |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Призначення | Для кухні, Для спальні, Для вітальні, Для кафе/ресторану |
| Тип цоколя | Вбудовані світлодіоди LED |
- Ціна: 4 644 ₴


