Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтарний стовп для вуличного освітлення GL-100 E-3 BK, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Лофт. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-059 |
| Висота | 2200mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ліхтарний стовп |
| Діаметр | 600mm |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність | 60W |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V |
| Серія | GL-100 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Стиль | Лофт |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Коричневий |
- Ціна: 6 699 ₴



